12. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA - II. rész
Gyarmathy Tihamér kortárs aukció
34

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Attribútumok, 1960

Olaj, pasztell, papír, 43,5 x 61,2 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy 60 60/21 Attribútumok 43 x 61,2 cm
Jelezve jobbra lent: Gyarmathy 60
Kikiáltási ár: 460 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

32

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Önarckép, 1955

Kikiáltási ár: 360 000 Ft
35

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

No. 17., 1955

Kikiáltási ár: 380 000 Ft