10. aukció
Derkovits Gyula (1894-1934) Aukció, 1930
82

Derkovits Gyula (1894-1934)

Aukció, 1930

Olaj, aranyporfesték, ezüstporfesték, vászon, 54x61 cm
Jelezve balra fent: Derkovits Gy.
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft