10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Várady Róbert (1950) Az ágy, Hommage à Flusser II., 1997
32

Várady Róbert (1950)

Az ágy, Hommage à Flusser II., 1997

Olaj, trinát, alkyd, trináttapasz, litophon, vászon, 190 x 150 cm
Jelezve jobbra lent: Várady R. '97
Hátoldalon: Várady Róbert: "Az Ágy" II. 1997
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:
¦ Várady Róbert kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1999. február 23. – március 14., 1. kép
¦ Bordács Andrea: Várady Róbert. Dorottya Galéria – Műcsarnok, 2008, oldalszám nélkül