10. aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Az Arno partján, 1904 (Firenzei házak az Arno partján, Könyöklő nő)
33

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Az Arno partján, 1904 (Firenzei házak az Arno partján, Könyöklő nő)

Olaj, karton, 62,3x97 cm
Jelezve balra lent: Rónai, alatta: Firenze
Kikiáltási ár: 24 000 000 Ft

A kép hátoldalán: Firenze 1800 [ármegjelölés] fekete grafit, autográf. Rippl-Rónai (Hegedűs) Roma Case d’ [olvashatatlan] 139. Vörös kréta, autográf. Tamás Galéria kiállítási címke: “Rippl-Rónai: Arno partján” (Révész István) 209. Kossuth-címeres kiviteli pecsét [1948-49]