10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Konok Tamás (1930-2020) Az eltűntek emlékére, 1997
9

Konok Tamás (1930-2020)

Az eltűntek emlékére, 1997

Akril, vászon, 160 x 160 cm
Jelezve hátoldalon: Konok 1997/67
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft