12. aukció
Neogrády Antal (1861-1942) Az elveszett legyező
162

Neogrády Antal (1861-1942)

Az elveszett legyező

Olaj, vászon, 75x100,5 cm
Jelezve balra lent: Neogrády A.
Kikiáltási ár: 480 000 Ft