42. Aukció
Alt, Rudolf (1812-1905) Az Invalidus-ház Pesten
123

Alt, Rudolf (1812-1905)

Az Invalidus-ház Pesten

Akvarell, papír, 50,5x70,5 cm
Jelezve középen lent: R. Alt 18..?
Kikiáltási ár: 4 500 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft