Radák Eszter: Újra itt!
Radák Eszter (1971-) Az még oké, hogy kicipeltétek az asztalokat, de a kaja, hogy fog idejönni?
12

Radák Eszter (1971-)

Az még oké, hogy kicipeltétek az asztalokat, de a kaja, hogy fog idejönni?

Olaj, vászon, 100 x 120 cm

ELADVA