63. aukció
Anna Margit (1913-1991) Az ördög bibliája
45

Anna Margit (1913-1991)

Az ördög bibliája

Olaj, vászon, 36x26 cm
Jelezve jobbra lent: Anna M.; Jelezve hátoldalon: Az ördög bibliája
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 1 800 000 - 2 400 000 Ft