70. Őszi Aukció
Anna Margit (1913-1991) Bábu, 1966
145

Anna Margit (1913-1991)

Bábu, 1966

Olaj, vászon, 34,5 x 20 cm
Jelezve jobbra lent: Anna M 1966
Jelezve vakrámán: Anna Margit Bábú 1966/8 vo
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

¦ egykor Kernács Gabriella és Wehner Tibor gyűjteményében