Bábu, 1966
Olaj, vászon, 34,5 x 20 cm
Jelezve jobbra lent: Anna M 1966
Jelezve vakrámán: Anna Margit Bábú 1966/8 vo
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft
¦ egykor Kernács Gabriella és Wehner Tibor gyűjteményében