64. aukció
Anna Margit (1913-1991) Bábu, 1979
7

Anna Margit (1913-1991)

Bábu, 1979

Olaj, vászon, 16x12,5 cm
Jelezve balra lent: AM, Jelezve jobbra lent: 79
Kikiáltási ár: 440 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft