72. Tavaszi aukció
Lotz Károly murális festészet bibliai téma
180

Lotz Károly (1833-1904)

Bacchánsnő, 1872

Olaj, kagylóarany, vászon, 73,5 x 76 cm
Jelezve jobbra lent: f. Lotz K. 1872.
Kikiáltási ár: 4 400 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft