65. aukció (2020. december)
Zichy Mihály (1827-1906) Bacchánsnő
71

Zichy Mihály (1827-1906)

Bacchánsnő

Akvarell, kréta, ceruza, papír, 27x43 cm
Jelezve jobbra lent: Zichy
Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft