20. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Bacchánsnő
54

Lotz Károly (1833-1904)

Bacchánsnő

Olaj, vászon, 94x40,5 cm
Jelezve jobbra lent: Lotz K.
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft

49

Lotz Károly (1833-1904)

Félakt

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft