45. aukció
Egry József (1883-1951) Badacsony, 1936
100

Egry József (1883-1951)

Badacsony, 1936

Akvarell, pasztell, papír, 70x97,5 cm
Jelezve jobbra lent: Egry József 1936 Badacsony
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 16 000 000 - 24 000 000 Ft

PROVENIENCIA: • korábban Práger Pál tulajdonában (1937) KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA: • A Szinyei Merse Pál Társaság művésztagjainak VI-ik kiállítása. Ernst Múzeum, 1937. október 17. – november 14. katalógus: 135.

22

Egry József (1883-1951)

Badacsony, 1942

Kikiáltási ár: 650 000 Ft
43

Egry József (1883-1951)

Ácsok (Munkások), 1911

Kikiáltási ár: 550 000 Ft