70. Őszi Aukció
Boldizsár István (1897-1984) Balatonföldvár, 1963
40

Boldizsár István (1897-1984)

Balatonföldvár, 1963

Olaj, vászon, 50,5 x 65,5 cm
Jelezve jobbra lent: Boldizsár 1963 B.Földvár
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft