71. Aukció
Schéner Mihály (1923-2009) Balatonföldvári Hotel Riviera
21

Schéner Mihály (1923-2009)

Balatonföldvári Hotel Riviera

Olaj, farost, 66 x 111 cm
Jelezve hátoldalon: Schéner Mihály
Jelezve jobbra lent: Schéner
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft