7. aukció
Egry József (1883-1951) Balatoni táj fákkal, 1926-28
133

Egry József (1883-1951)

Balatoni táj fákkal, 1926-28

Olajpasztell, akvarell, papír, 72x101 cm
Jelezve jobbra lent: Egry József Badacsony
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft

Kiállítva: Magyar Nemzeti Galéria 1971. 157. tétel

55

Egry József (1883-1951)

Aratók, 1911

Kikiáltási ár: 650 000 Ft