71. Aukció
Egry József (1883-1951) Balatonpart figurákkal (Halászok I.), 1933
77

Egry József (1883-1951)

Balaton-part figurákkal (Halászok I.), 1933

Akvarell, olaj, papír, 73 x 102 cm
Jelezve jobbra lent: Egry József 933 Badacsony
Hátoldalon felirat: Egry József 933 Balaton part figurákkal olaj festm.
Kikiáltási ár: 16 000 000 Ft
Becsérték: 24 000 000 - 30 000 000 Ft