56. aukció (2017 október)
Ámos Imre (1907-1944) Balkonon
121

Ámos Imre (1907-1944)

Balkonon

Tus, akvarell, papír, 47,5x31,5 cm
Jelezve jobbra lent: ÁI
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

Ámos 1907-1944, Works on paper. é.n. 245. oldal