12. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA - II. rész
Fóth Ernő kortárs
11

Fóth Ernő (1934-2009)

Ballada

Olaj, farost, 34 x 25 cm
Jelezve jobbra lent: Fóth Ernő
Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Becsérték: 120 000 - 200 000 Ft