65. aukció (2020. december)
Rippl-Rónai József (1861-1927) Banyuls-i tengeröböl, 1899
119

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Banyuls-i tengeröböl, 1899

Olaj, papírlemez, 49x73 cm
Jelezve balra lent: Rónai
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft