52. aukció
Paál László Barbizon tájkép
170

Paál László (1846-1879)

Barbizoni erdőrészlet, 1874 körül

Olaj, vászon, 73,5x93 cm
Jelezve jobbra lent: L de Paal Balra lent: Vente L de Paal bélyegző
Kikiáltási ár: 24 000 000 Ft
Becsérték: 36 000 000 - 44 000 000 Ft

Aukcionálva:‣ Sotheby’s, London 2003. június 3. katalógus: 48. Kiállítva:‣ Paál László művei. Nemzeti Szalon, Budapest, 1902. Reprodukálva:‣ Lázár Béla: Egy és más Paál Lászlóról. Művészet, 1902. 311. oldal (Erdőrészlet