Demény Miklós kiállítása
Demény Miklós 1939-2010 Barokk kastély, 1963
37

Demény Miklós (1939-2010)

Barokk kastély, 1963

Olaj, vászon, 80x75 cm
Jelezve balra lent: Demény M 963

A tétel megvásárolható.