10. aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Baromfiudvar, 1910 körül
96

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Baromfiudvar, 1910 körül

Olaj, karton, 49,5x68,5 cm
Jelezve balra lent: Rónai
Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft

Hátoldalán kiállítási címke: Rippl-Rónai: Baromfiudvar P. 800. Könyves Kálmán Kiállítása, valamint a kartonon a művész kézírásával is olvasható a kép címe.