10. aukció
Paál László Barbizon tájképfestészet
113

Paál László (1846-1879)

Békák mocsara: a fontainebleau-i erdő, 1875 körül

Olaj, vászon, 69x106 cm
Jelezve balra lent: L de Paál
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft