5. aukció
Gadányi Jenő (1896-1960) Békásmegyeri táj, 1947
30

Gadányi Jenő (1896-1960)

Békásmegyeri táj, 1947

Olaj, vászon, 60x89 cm
Jelezve jobbra lent: Gadányi Jenő
Kikiáltási ár: 650 000 Ft

34

Gadányi Jenő (1896-1960)

Virágcsendélet, 1925

Kikiáltási ár: 400 000 Ft