57. aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Belvedere, 1980
92

Csernus Tibor (1927-2007)

Belvedere, 1980

Olaj, vászon, 97x130 cm
Jelezve hátoldalon: Csernus 1980
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft

Proveniencia: ‣ korábban Hans Neumann gyűjteményében (Caracas, 1982) Kiállítva: ‣ Tibor Csernus. Galerie Claude Bernard, Párizs, 1982. katalógus: 7. Reprodukálva: ‣ Art International. 1982. május–június, 86. oldal ‣ Csernus

36

Csernus Tibor (1927-2007)

Hegedűk, 1978

Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
161

Csernus Tibor (1927-2007)

Tájvázlat (Aveyron), 1979

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft