55. aukció
Koszta József (1861-1949) Berekháti tanya
160

Koszta József (1861-1949)

Berekháti tanya

Olaj, vászon, 62,5x77,5 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
Becsérték: 9 000 000 - 12 000 000 Ft

23

Koszta József (1861-1949)

Virágcsendélet

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
105

Koszta József (1861-1949)

Kukoricatörők

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
141

Koszta József (1861-1949)

Annuska

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft