49. aukció
Vaszkó Ödön (1896-1945) Bérház, 1932
18

Vaszkó Ödön (1896-1945)

Bérház, 1932

Olaj, vászon, 98x78,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszkó Ödön. 932.
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA: •A magyar festészet rejtőzködő csodái II. – Válogatás magyar ma gángyűjteményekből. Mű-Terem Galéria, Budapest, 2005. október-november, 112. oldal REPRODUKÁLVA: •Modern magyar festészet 1919-19