63. aukció
Ámos Imre (1907-1944) Beszélgetők, 1934
67

Ámos Imre (1907-1944)

Beszélgetők, 1934

Olaj, vászon, 47,5x61 cm
Jelezve jobbra lent: UÁI Ámos 934. I.
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft