70. Őszi Aukció
Anna Margit (1913-1991) Bibliai Eszter, 1978
142

Anna Margit (1913-1991)

Bibliai Eszter, 1978

Olaj, vászon, 60 x 40 cm
Jelezve balra lent: Anna Margit 1978
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

¦ Dávid Katalin: Anna Margit. Corvina Kiadó, Budapest, 1980, kat.: 23.