23. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Bimbók fekete vázában, 1930 körül
112

Márffy Ödön (1878-1959)

Bimbók fekete vázában, 1930 körül

Olaj, vászon, 81x41 cm
Jelezve balra fent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 9 500 000 Ft

Oeuvre jegyzék száma: 1.1.3.2 (In: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Életműkatalógus Budapest, 2006.)

67

Márffy Ödön (1878-1959)

Hegyvidéki városka

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
110

Márffy Ödön (1878-1959)

Virágcsendélet

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
176

Márffy Ödön (1878-1959)

Önarckép

Kikiáltási ár: 800 000 Ft