9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Kolozsváry Zsigmond (1899-1983) Binic, 1968
45

Kolozsváry Zsigmond (1899-1983)

Binic, 1968

Olaj, vászon, 100 x 75 cm
Jelezve jobbra középen: Kolos-vary 68
Jelezve hátoldalon: "Binic" Kolos-vary 1968 Gyurinak és Hédinek szeretettel Párizs 1969, okt. 10 Zsiga
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 400 000 Ft