52. aukció
Ferenczy Károly (1862-1917) Birkózók III., 1912
114

Ferenczy Károly (1862-1917)

Birkózók III., 1912

Olaj, vászon, 63x47 cm
Jelezve jobbra fent: Ferenczy Károly
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

Oeuvre-katalógus szám: F 3631 Proveniencia:‣ Dr. Schmidek Tibor tulajdonában, 1929-1934‣ Szilágyi Sándor tulajdonában, 1940-1963‣ Dévényi Iván hagyatéka (Esztergom), 1977 – Kiállítva:‣ Ferenczy Károly képeinek kiállítása, Gró