Joseph Szabó kiállítás
Szabó, Joseph 1925-2010 Birodalom alapító, 1975
9

Szabó, Joseph 1925-2010

Birodalom alapító, 1975

Olaj, vászon, 35 x 26 cm
Hátoldalon hagyatéki pecsét