40. aukció
Batthyány Gyula (1887-1959) Bissingen Vera grófnő, 1930-as évek
75

Batthyány Gyula (1887-1959)

Bissingen Vera grófnő, 1930-as évek

Olaj, vászon, 120x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Batthyány
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
Becsérték: 24 000 000 - 30 000 000 Ft

Reprodukálva: -Molnos Péter, gróf Batthyány Gyula. Az elveszett Magyarország festője.Népszabadság könyvek, 2007, 104. kép

87

Batthyány Gyula (1887-1959)

Színházi jelenet

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
123

Batthyány Gyula (1887-1959)

Rokokó jelenet

Kikiáltási ár: 300 000 Ft