2. aukció
Thorma János (1870-1937) Bódító virágözön, 1928
107

Thorma János (1870-1937)

Bódító virágözön, 1928

Olaj, vászon, 57,5x66,5 cm
Jelezve balra lent: Thorma
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft

Hátoldalon: törzskönyvi szám: 40, festette Thorma János 1928. évben