Víz, napfény, nyár – Tengertől a Balatonig
 Bodolóczki Linda: A-035
2

Bodolóczki Linda (1981)

A-035

Akril, vászon, 4 x 90 x 90 cm
Jelezve hátoldalon: Bodolóczki Linda A 035 2022 4 / 1, 2, 3, 4