Víz, napfény, nyár – Tengertől a Balatonig
 Bodolóczki Linda: Mennyi szivárvány! 2021
25

Bodolóczki Linda (1981)

Mennyi szivárvány! 2021

Akril, vászon, 100 x 130 cm
Jelezve hátoldalon: Bodolóczki Linda Mennyi szivárvány 2021