Víz, napfény, nyár – Tengertől a Balatonig
 Bodolóczki Linda: Monoszló felé félúton. Fenyves-hegy, 2021
26

Bodolóczki Linda (1981)

Monoszló felé félúton. Piros eső esik. (3 db tábla)

Akril, vászon, 2 x 130 x 100 cm
Jelezve hátoldalon: Bodolóczki Linda Monoszló felé félúton 2021