Víz, napfény, nyár – Tengertől a Balatonig
 Bodolóczki Linda: Tihanyi-félsziget, 2020
27

Bodolóczki Linda (1981)

Tihanyi-félsziget, 2020

Akril, vászon, 100 x 130 cm
Jelezve hátoldalon: Bodolóczki Linda Tihany 2020