69. Tavaszi Aukció
Ligeti Antal (1823-1890) Bodrogközi táj (Mocsaras táj), 1870
7

Ligeti Antal (1823-1890)

Bodrogközi táj (Mocsaras táj), 1870

Olaj, fa, 26,5 x 37,5 cm
Jelezve balra lent: Ligeti A. 1870.
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

Aukcionálva:

  • Bizományi Áruház Vállalat, 41. Képaukció, Budapest, 1976. december, (kat. 167. Mocsaras táj címen)