2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Anna Margit (1913-1991) Bogárka, 1952
65

Anna Margit (1913-1991)

Bogárka, 1952

Olaj, vászon, 35,5x20 cm
Jelezve balra lent: Anna M; Jelezve hátoldalon: 1952/1 vászon, olaj, 36x20 Bogárka
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft