12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Gedő Ilka szürrealizmus kortárs aukció
51

Gedő Ilka (1921-1985)

Bohóc zöld háttérrel, 1975

Olaj, vászon, 48,5 x 45,5 cm
Hátoldalon: hagyatéki bélyegző
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 3 500 000 - 4 500 000 Ft