23. aukció
Ferenczy Károly (1862-1917) Borús táj (Plestyor), 1896
195

Ferenczy Károly (1862-1917)

Borús táj (Plestyor), 1896

Olaj, vászon, 100x120 cm
Jelezve jobbra lent: Ferenczy K
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft

Oeuvre-katalógus: 68. – Genthon István: Ferenczy Károly. Budapest, Corvina, 1979.