10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Xertox csoport (Swierkiewicz Róbert, Lévay Jenő, Regős Imre) Boyler-akció
89

Xertox csoport (Swierkiewicz Róbert, Lévay Jenő, Regős Imre)

Boyler-akció

Akvarell, papír, 100 x 65 cm
Jelezve jobbra lent: Lévay Jenő, Regős Imre, Šwierkiewicz Róbert
Jelezve balra lent: Boyler I-IX.
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft