59. aukció
Reigl Judit (1923-2020) Broyage du vide (A semmi szétzúzása), 1954
44

Reigl Judit (1923-2020)

Broyage du vide (A semmi szétzúzása), 1954

Olaj, vászon, 77,5x100 cm
Jelezve jobbra lent: Reigl; Jelezve hátoldalon: Reigl 1954 (juin)
Kikiáltási ár: 36 000 000 Ft
Becsérték: 60 000 000 - 80 000 000 Ft

Kiállítva :

¦ Judit Reigl, Á l’étoile scellée, Párizs, 1954.

¦ Judit Reigl: Annus Mirabilis, Annus Horribilis, Works from May 1954 to June 1955, Ubu Gallery, New York, 2015.

Kiállítva és reprodukálva :

¦ Reigl Judit retrospektív kiállítása, Műcsarnok, Budapest, 2005. október 5. – november 13. 71. oldal (Hermetikus tűz címmel)

¦ Judit Reigl: Body of Music, Allen Memorial Art Museum, Oberlin, 2016. február 2. – május 29. katalógus: 2