Víz, napfény, nyár – Tengertől a Balatonig
 Bruck Lajos: Folyóparti táj
4

Bruck Lajos (1846-1910)

Folyóparti táj

Olaj, fa, faroston, 12,5 x 21,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bruck Lajos hagyatéki pecsét