61. aukció
Egry József (1883-1951) Bruges-i kikötő, 1911
93

Egry József (1883-1951)

Bruges-i kikötő, 1911

Olaj, papírlemez, 37,5x45,5 cm
Jelezve jobbra lent: Egry József 1911. Bruges
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 500 000 - 5 000 000 Ft